Sartu nire zinemaldira Deskonektatu

SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'AND qng477.fss_acreditados.fss_acr_id >= 650000 AND qng477.fss_acreditado' at line 19, FILE: /var/www/vhost/sansebastianfestival.com/home/html/publica/comunes/menu_misfestival.php, LINE: 37

SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'OR (qng477.rp_usariosxpeliculas.rp_id_uep_usuario = AND qng477.rp_usariosxpelic' at line 5, FILE: /var/www/vhost/sansebastianfestival.com/home/html/publica/comunes/menu_misfestival.php, LINE: 131

SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 8, FILE: /var/www/vhost/sansebastianfestival.com/home/html/publica/comunes/menu_misfestival.php, LINE: 192
Koprodukzio foroa
tve Gas Natural Fenosa movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 64. Edizioa 2016  > Sailak eta filmak
edizioko filma guztiak64. edizioko filma guztiak
Titulua/ Zuzendaria:
Filmak: 234
 
Titulua
Zuzendaria
Saila
Iraupena
J.A. Bayona
Lehiaketatik kanpo
108 min.
Ewan McGregor
126 min.
Miles Joris-Peyrafitte
105 min.
Santiago Garrido Rua
Bigas Luna
Emanaldi Bereziak
83 min.
Nacho Vigalondo
Lehiaketatik kanpo
Baltasar Kormákur
110 min.
Alberto Rodríguez
123 min.
Emiliano Torres
93 min.
Lee Sang-il
144 min.
Fernando Guzzoni
87 min.
Johannes Nyholm
90 min.
Makoto Shinkai
Emanaldi Bereziak
105 min.
Emmanuelle Bercot
Inaugurazioa (lehiaketa barruan)
128 min.
(Birkonkista)
Jonás Trueba
108 min.
William Oldroyd
89 min.
Jérôme Salle
Klausura Lehiaketatik kanpo
122 min.
Diego Galán
Emanaldi Bereziak
95 min.
Bertrand Bonello
130 min.
Arnaud Des Pallières
111 min.
Bartosz M. Kowalski
82 min.
Rodrigo Sorogoyen
126 min.
Oliver Stone
Lehiaketatik kanpo
132 min.
Jo Sol
Emanaldi Bereziak
81 min.
Ana-Felicia Scutelnicu
106 min.
Maysaloun Hamoud
102 min.
Moroco Colman
74 min.
Peter Monsaert
112 min.
Sofia Exarchou
100 min.
Federico Godfrid
85 min.
Gabe Klinger
75 min.
Alexandra Balteanu
75 min.
Martijn Maria Smits
90 min.
Ana Cristina Barragán
96 min.
Alejandro Fernández Almendras
95 min.
Rober Calzadilla
99 min.
Christopher Murray
85 min.
Daniel Burman
79 min.
Milagros Mumenthaler
82 min.
Francisco Márquez
Andrea Testa
80 min.
Amat Escalante
100 min.
Pepa San Martín
92 min.
Carlos Lechuga
105 min.
Juan Andrés Arango
108 min.
Hayoun Kwon
12 min.
Terence Davies
126 min.
(Bidean)
Mikel Rueda
14 min.
Pablo Álvarez
25 min.
Jim Jarmusch
108 min.
Las chicas de Pasaik (María Elorza & Maider Fernandez Iriarte)
15 min.
Chema García Ibarra
12 min.
Jeff Nichols
Lehiaketatik kanpo
111 min.
Felipe Guerrero
107 min.
(Untzi Fantasma)
Koldo Almandoz
69 min.
Aaron Brookner
96 min.
Todd Solondz
89 min.
Ivan I. Tverdovsky
87 min.
(N/A)
Denis Villeneuve
Klausura Lehiaketatik kanpo
116 min.
Paul Verhoeven
130 min.
Stephen Frears
110 min.
François Ozon
113 min.
Gianfranco Rosi
108 min.
Ken Loach
100 min.
Mia Hansen-Løve
102 min.
Michael Dudok De Wit
80 min.
Ira Sachs
85 min.
Pablo Larraín
108 min.
Cristi Puiu
173 min.
Maren Ade
162 min.
(Baja TAste)
Roberto Nájera
60 min.
Pablo Hernando
101 min.
Carles Torras
83 min.
Daniel Calparsoro
97 min.
Pedro Almodóvar
98 min.
Fernando González Molina
160 min.
Fernando León de Aranoa
120 min.
Kike Maíllo
106 min.
(Zipi y Zape eta Kapitainaren Irla)
Oskar Santos
105 min.
Helena Taberna
Lehiaketatik kanpo
99 min.
(Baskavígin. Euskal baleazaleen hilketa)
Aitor Aspe Fid
70 min.
Maider Oleaga
63 min.
Ageda Kopla Taldea
Zinemira Kimuak
(Bidean)
Mikel Rueda
Zinemira Kimuak
14 min.
Juan Barrero
74 min.
(ETAren amaiera)
Justin Webster
140 min.
Asier Urbieta
Zinemira Kimuak
Eriz Zapirain
Lehiaketatik kanpo
88 min.
Maria Elorza
Maider Fernandez Iriarte
Zinemira Kimuak
15 min.
(GUtik Zura)
Jon Maia Soria
90 min.
Kepa Sojo
Zinemira Kimuak
Patxo Telleria de la Fuente
97 min.
Alejandro Díaz Castaño
Zinemira Kimuak
Iratxe Fresneda
Lehiaketatik kanpo
54 min.
David Aguilar Iñigo
Lehiaketatik kanpo
41 min.
Fermin Muguruza Ugarte
Lehiaketatik kanpo
65 min.
(Nueva York. 5. solairua)
Mikel Rueda
57 min.
Juanmi Gutiérrez Márquez
Lehiaketatik kanpo
89 min.
Juan Palacios
71 min.
Olatz González Abrisketa
Jørgen Leth
Lehiaketatik kanpo
71 min.
Jon Garaño
Jose Mari Goenaga
Zinemira Kimuak
Juanma Bajo Ulloa
150 min.
Rusudan Glurjidze
Lehiaketatik kanpo
103 min.
Koldo Almandoz, Asier Altuna, Luiso Berdejo, Daniel Calparsoro, Iñaki Camacho, Borja Cobeaga, María Elorza, Telmo Esnal, Maider Fernandez Iriarte, Isabel Herguera, Ekain Irigoien, Julio Medem, Izibene Oñederra, Gracia Querejeta, Imanol Uribe
100 min.
Greg Tiernan
Conrad Vernon
88 min.
Nicholas Stoller
Doug Sweetland
87 min.
Pau Cruanyes Garrell
Gerard Vidal Barrena
9 min.
Karsten Kiilerich
( Marko Makako)
Jan Rahbek
(Pan )
Joe Wright
111 min.
Jean-Loup Felicioli
Alain Gagnol
81 min.
(Zipi y Zape eta Kapitainaren Irla)
Oskar Santos
102 min.
Takuji Masuda
86 min.
Peter Hamblin
50 min.
William A. Kirkley
94 min.
Patrick Trefz
60 min.
Jon Klaczkiewicz
92 min.
Álvaro Aponte-Centeno
85 min.
Santiago Esteves
67 min.
Gustavo Rondón Córdova
80 min.
Adrián Biniez
91 min.
Alexandra Latishev Salazar
78 min.
Jaime Osorio Marquez
109 min.
Jacques Becker
100 min.
Jacques Becker
105 min.
Jacques Becker
112 min.
Jacques B. Brunius
Jacques Becker
Henri Cartier-Bresson
Jean-Paul Le Chanois
Jean Renoir
André Zwobada
66 min.
Jacques Becker
131 min.
Jacques Becker
99 min.
Jacques Becker
94 min.
Félix Viscarret
Cuatro estaciones en La Habana - Cap. III
86 min.
Félix Viscarret
Cuatro estaciones en La Habana - Cap. IV
86 min.
Félix Viscarret
Cuatro estaciones en La Habana - Cap. II
86 min.
Isabel Coixet
81 min.
Félix Viscarret
105 min.
Felix Viscarret
Cuatro estaciones en La Habana - Cap. I
95 min.
Francesc Escribano Royo
60 min.
Hannot Mintegia Beaskoa
68 min.
(Nueva York. 5. solairua)
Mikel Rueda
57 min.
(Paris. Paperezko ahotsak)
Estibaliz Urresola Solaguren
73 min.
Babesle Ofizialak:
Laguntzaile Ofizialak:
Instituzio Kideak:
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea