tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 66. Edizioa 2018  > Sailak eta filmak
edizioko filma guztiak66. edizioko filma guztiak
Titulua/ Zuzendaria:
Filmak: 191
 
Titulua
Zuzendaria
Saila
Iraupena
Brillante Mendoza
94 min.
Markus Schleinzer
111 min.
Drew Goddard
Klausurako filma Lehiaketatik kanpo
140 min.
Felix Van Groeningen
120 min.
Tuva Novotny
102 min.
Telmo Esnal
Emanaldi Bereziak
98 min.
Juan Vera
Inaugurazioa (lehiaketa barruan)
129 min.
Rodrigo Sorogoyen
131 min.
Isaki Lacuesta
136 min.
Jorge Dorado
Enrique Urbizu
Lehiaketatik kanpo
107 min.
Claire Denis
110 min.
Peter Strickland
118 min.
Louis Garrel
75 min.
Carlos Vermut
124 min.
Benjamín Naishtat
109 min.
José Luis Cuerda
Emanaldi Bereziak
95 min.
Naomi Kawase
109 min.
Icíar Bollaín
109 min.
Hannes Baumgartner
92 min.
Inés María Barrionuevo
105 min.
Lila Avilés
102 min.
Laurits Flensted-Jensen
89 min.
Koldo Almandoz
88 min.
Francisco Marise
65 min.
Nataliia Meshchaninova
124 min.
Ash Mayfair
96 min.
Celia Rico Clavellino
94 min.
Julio Hernández Cordón
84 min.
Agustín Toscano
Forum Europa-Latinoamerika IV. Koprodukzio Foroa
93 min.
Ignacio Juricic Merillán
Zinema Eraikitzen 33
80 min.
Maria Alché
Zinema Eraikitzen 32
91 min.
Aly Muritiba
Zinema Eraikitzen 32
100 min.
Eugenio Canevari
88 min.
Alvaro Brechner
Forum Europa-Latinoamerika IV. Koprodukzio Foroa
123 min.
Marcelo Martinessi
Inaugurazioa
97 min.
Beatriz Seigner
Zinema Eraikitzen 33
89 min.
Martín Rodríguez Redondo
Forum Europa-Latinoamerika III. Koprodukzio Foroa Zinema Eraikitzen 31
80 min.
Carlos Reygadas
173 min.
Maddi Barber
Zinemira Kimuak
25 min.
Federico Veiroj
75 min.
Lucile Hadzihalilovic
6 min.
Phuttiphong Aroonpheng
105 min.
Joaquín Cociña
Cristóbal León
73 min.
Albertina Carri
115 min.
Elena López Riera
24 min.
José Luis Torres Leiva
13 min.
Jean-Gabriel Périot
14 min.
Virgil Vernier
98 min.
Xacio Baño
Ikusmira Berriak I
87 min.
Bradley Cooper
Lehiaketatik kanpo
135 min.
Jia Zhang-ke
135 min.
Spike Lee
134 min.
Nadine Labaki
Klausurako filma
124 min.
Luis Ortega
114 min.
Damien Chazelle
141 min.
Lukas Dhont
105 min.
Kirill Serebrennikov
128 min.
Mamoru Hosoda
100 min.
Ryusuke Hamaguchi
119 min.
Cristina Gallego
Ciro Guerra
125 min.
Jaime Rosales
107 min.
Alfonso Cuarón
135 min.
Jafar Panahi
100 min.
Jacques Audiard
120 min.
Raúl De la Fuente
Damian Nenow
86 min.
Pawel Pawlikowski
89 min.
Aitor Bereziartua
Ander Iriarte
Klausurako filma
73 min.
José Luis López-Linares
90 min.
Yim Soon-rye
103 min.
Eric Khoo
90 min.
Alfred Oliveri
Inaugurazioa
61 min.
Miguel Ángel Jiménez Colmenar
95 min.
David Trueba
87 min.
Meritxell Colell
105 min.
Daniel Calparsoro
92 min.
Gustavo Sánchez
75 min.
Ramón Salazar
113 min.
Elena Trapé
99 min.
Marta Díaz De Lope Díaz
87 min.
Álex De La Iglesia
100 min.
Sergio Oksman
73 min.
Isabel Coixet
113 min.
Josu Martinez
Zinemira Kimuak
7 min.
(Ipurtargiak oraindik)
Maria Elorza
Zinemira Kimuak
14 min.
Samu Fuentes
110 min.
Joaquín Calderón
83 min.
(Kutxak)
Juanmi Gutiérrez
90 min.
Fermin Muguruza
Klausurako filma
87 min.
Paul Urkijo Alijo
99 min.
Iban del Campo
Zinemira Kimuak
11 min.
Antonio Díaz Huerta
80 min.
Oskar Alegria
Özcan Alper
Asier Altuna Iza
Mireia Gabilondo
Eugène Green
Itziar Leemans
Carlos Machado Quintela
Josu Martinez
Fermin Muguruza
Ane Muñoz Mitxelena
Maider Oleaga
Maialen Sarasua
96 min.
Txuspo Poyo
63 min.
Miguel Ángel Jiménez
Zinemira Kimuak
19 min.
David González Rudiez
62 min.
David Rodríguez Losada
70 min.
Oier Aranzabal
105 min.
Cristóbal Fernández
Ana Schulz
Inaugurazioa
88 min.
(Ez nazazue esnatu)
Sara Fantova
Zinemira Kimuak
21 min.
Pello Gutiérrez
Zinemira Kimuak
13 min.
Paco León
Anna R.Costa
234 min.
Javier Fesser
124 min.
Karey Kirkpatrick
96 min.
Laurentia Genske
19 min.
Raven Jackson
25 min.
Andrey Klychnikov
30 min.
Esther Niemeier
30 min.
Óscar Vincentelli Chirimelli
6 min.
David Alaux
97 min.
(Maya Erlea Ezti-Jokoak)
Noel Cleary, Alexs Stadermann
83 min.
(Richard Zikoina)
Toby Genkel, Reza Memari
85 min.
(Sagu eta Pagu: Altxor Handia )
Engin Bastürk
88 min.
(Ninjago Lego)
Charlie Bean, Paul Fisher, Bob Logan
101 min.
Sebastián Muñoz
120 min.
Omar Zúñiga Hidalgo
106 min.
Lucía Garibaldi
72 min.
Pablo Abdala
Joaquín Peñagaricano
115 min.
Nicolás Savignone
77 min.
Carlos Piñeiro
75 min.
Henry Cass
83 min.
Francis Searle
90 min.
David MacDonald
98 min.
Compton Bennett
81 min.
Arthur Crabtree
94 min.
Bernard Knowles
94 min.
Muriel Box
82 min.
David MacDonald
92 min.
Kenneth Annakin
97 min.
Terence Fisher
90 min.
Muriel Box
87 min.
Muriel Box
94 min.
Muriel Box
87 min.
Muriel Box
82 min.
Harold French
87 min.
David MacDonald
91 min.
Muriel Box
86 min.
Muriel Box
Bernard Knowles
89 min.
Bernard Knowles
89 min.
Muriel Box
62 min.
Compton Bennett
94 min.
Muriel Box
100 min.
Compton Bennett
100 min.
Muriel Box
81 min.
Muriel Box
79 min.
Muriel Box
81 min.
Tassos Gerakinis
94 min.
Pelin Esmer
74 min.
Ignas Jonynas
103 min.
Iñaki Peñafiel
94 min.
Víctor Cabaco
90 min.
Paul Thomas Anderson
130 min.
Babesle Ofizialak:
Laguntzaile Ofizialak:
Instituzio Kideak:
© Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea