tve movistar+
Babesle
Ofizialak
65. Donostia Zinemaldia
22/30 Iraila 2017 - #65ssiff

itxi
Bete formularioa zure datuekin, erregistratutako erabiltzaileentzako edukiak ikusteko
Sakatu hemen
Ez duzu pasahitza gogoratzen? Sakatu hemen

itxi


Oraindik ez duzu posta elektronikoa balioztatu. Posta elktroniko bat bidali dizugu, ondoko esteka sakatu behar duzu kontua balioztatzeko

Hemen zaude: Lehen orrialdea > 66. Edizioa 2018  > Agenda > Agenda
AGENDA - Ostirala 21
29
Larunbata
28
Ostirala
27
Osteguna
26
Asteazkena
25
Asteartea
24
Astelehena
23
Igandea
22
Larunbata
21
Ostirala

Iristeak

 María Cristina Hotela
08:25
Rossy De Palma
  Black is Beltza (Zinemira)

09:45
Rodrigo Sorogoyen
  El reino (Sail Ofiziala)
Zuzendaria, Gidoilaria

09:45
Ana Wagener
  El reino (Sail Ofiziala)
Aktorea

09:45
Barbara Lennie
  El reino (Sail Ofiziala)
Aktorea
  Petra (Perlak)
Aktorea
  La enfermedad del domingo (Made in Spain)
Aktorea

13:30
Esther García Rodríguez
  El Ángel / The Angel (Perlak)
Ekoizlea

13:50
Lily-Rose Depp
  L'homme fidèle (Sail Ofiziala)
Aktorea

14:05
Antonio de la Torre
  El reino (Sail Ofiziala)
Aktorea
  La noche de 12 años (Horizontes Latinos)
Aktorea

15:40
Nacho Fresneda
  El reino (Sail Ofiziala)
Aktorea

18:05
Iciar Bollain Pérez
  Yuli (Sail Ofiziala)
Zuzendaria

18:05
Danny DeVito
  Smallfoot (Belodromoa)
  Smallfoot (Haurrentzako zinema)

18:20
Brillante Mendoza
  Alpha, The Right To Kill (Sail Ofiziala)
Zuzendaria

18:20
Roger Vincent Rillon
  Alpha, The Right To Kill (Sail Ofiziala)
Aktorea

18:20
Juan Antonio Bayona
  I Hate New York (Made in Spain)
Ekoizle exekutiboa

20:05
Timothée Chalamet
  Beautiful Boy (Sail Ofiziala)
Aktorea

21:05
Benjamin Naishtat
  Rojo (Sail Ofiziala)
Zuzendaria, Gidoilaria

21:05
María Alche
  Familia sumergida (Horizontes Latinos)
Zuzendaria, Gidoilaria

22:40
Lily Franky
  Manbiki kazoku / Shoplifters (Donostia Saria Emanaldi Bereziak)
Aktorea

23:30
Louis Garrel
  L'homme fidèle (Sail Ofiziala)
Zuzendaria

23:30
Laetitia Casta
  L'homme fidèle (Sail Ofiziala)
Aktorea

 Londres Hotela
15:30
Thomas Schüpbach
  Der Unschuldige / The Innocent (Sail Ofiziala)
Aktorea

18:20
Allen Dizon
  Alpha, The Right To Kill (Sail Ofiziala)
Aktorea

18:30
Bruno Dumont
  Coincoin et les z'inhumains / Coincoin and the Extra-Humans (Zabaltegi-Tabakalera)
Zuzendaria, Gidoilaria

20:05
Bernard Pruvost

20:05
Philippe Jore

20:05
Alane Delhaye

Prentsaurrekoa

12:30
(Sail Ofiziala)
Kursaal - Prentsaurrekoen aretoa
  • Juan Vera (Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria)
  • Ricardo Darín (Aktorea, Ekoizlea)
  • Mercedes Morán (Aktorea)
  • Chino Darín (Ekoizlea)
  • Juan Pablo Galli (Ekoizlea)
  • Federico Posternak (Ekoizlea)
  • LUIS RUBIO (Aktorea)

  • Photocall

    11:00
    VIVIR SIN PERMISO (MEDIASET)
    Kursaal - guneko terraza
  • Paolo Vasile ()
  • Jose Coronado ()
  • Alex González ()
  • Leonor Watling ()
  • Luis Zahera ()
  • Unax Ugalde ()
  • Aitor Gabilondo López ()
  • Ricardo Gómez ()
  • ALEX MONNER
  • PILAR CASTRO
  • CLAUDIA TRAISAC
  • GIULIA CHARM
  • IMANOL VILLANUEVA

  • 12:00
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - guneko terraza
  • Juan Vera (Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria)
  • Ricardo Darín (Aktorea, Ekoizlea)
  • Mercedes Morán (Aktorea)
  • Chino Darín (Ekoizlea)
  • Juan Pablo Galli (Ekoizlea)
  • Federico Posternak (Ekoizlea)
  • LUIS RUBIO (Aktorea)

  • TCM Topaketak

    14:00
    Victoria Eugeniako Club aretoa
    Aurkezlea: Juan Zavala

  • León Siminiani (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • María Zamora (Ekoizlea)

  • Alfonbra gorria Photocall

    20:00
    Inaugurazio Gala
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal - K1-eko alfonbra gorria

    Gala

    21:00
    Inaugurazio Ekitaldia
    (Sail Ofiziala)
    Kursaal, 1

    Aurkezpenak eta solasaldiak

    16:30
    (Horizontes Latinos)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Marcelo Martinessi (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Ana Brun (Aktorea)
  • Margarita Irún (Aktorea)
  • Ana Ivanova (Aktorea)
  • Sebastián Peña Escobar (Ekoizlea)
  • Agustina Chiarino (Ekoizkidea)
  • Claudia Steffen (Ekoizkidea)

  • 17:00
    (Made in Spain)
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Marta Diaz de Lope Diaz (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Carmen Flores (Aktorea)

  • 19:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena 

    19:00
    (Zinemira)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Cristóbal Fernández (Zuzendaria)
  • Ana Schulz (Zuzendaria)
  • Juan Barrero (Ekoizlea)
  • Juan Gutierrez (Parte – Hartzaileak)
  • Frauke Schulz Utermöhl (Parte – Hartzaileak)

  • 19:30
    (Zinemira)
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • David González Rudiez (Zuzendaria, Gidoilaria, Ekoizlea, Argazki zuzendaria)
  • Carlos Algaba (Aktorea)
  • Luis Alonso (Aktorea)
  • Cruz Lopez - Cortón (Aktorea)
  • Soraya Peña (Aktorea)
  • Ángela Vigil Martínez (Ekoizlea, Zuzendaritza laguntzailea)

  • 21:30
    (New Directors)
    Kursaal, 2
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • León Siminiani (Zuzendaria, Gidoilaria)
  • Oscar Alejandro Vincentelli Chirimelly (Zuzendaritza laguntzailea, Soundman)
  • Stefan Schmitz (Ekoizlea)
  • María Zamora (Ekoizlea)
  • Mª Luisa Matienzo Herrero (Ekoizkidea)
  • Giuseppe Truppi (Argazki zuzendaria)
  • Cristóbal Fernández (Muntatzailea)
  • Mery Herrera (Ekoizpen laguntzailea)
  • Agustín Serna (Postprodukzioa)

  • 22:00
    (Zabaltegi-Tabakalera)
    Tabakalera, 1 aretoa
     Aurkezpena 

    22:00
    (Zinemira)
    Principe, 9
     Aurkezpena eta Hitzaldia 
  • Joaquín Calderón Jiménez (Zuzendaria, Ekoizlea, Gidoilaria)
  • Izaskun Iturri (Gidoilaria, Zuzendaritza laguntzailea, Arte zuzendaria)
  • Agustín Barandiarán (Ekoizkidea, Aktorea, Konpositorea)
  • Manuel Diaz (Ekoizle exekutiboa)
  • Pablo Blanco Somoza (Muntatzailea)

  • Festak

    24:00
    Inaugurazio festa, Mar de Fradesek babestuta
    San Telmo Museoa - Klaustroa

    Babesle Ofizialak:
    Laguntzaile Ofizialak:
    Instituzio Kideak:
    © Donostia Zinemaldia | Desarrollado por: Yo Miento Producciones

    Webgune hau berezko eta kanpoko cookies-az baliatzen da, erabiltzaile gisa esperientzia hobea eskaintzeko. Informazio gehiago Onartzea